מכונת קפה של מליטה

עמוד הבית פורומים קפה מכונת קפה של מליטה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • תגובות
    מכונת קפה של מליטה

קראתי בכמה אתרים ביקורות טובות של המכונות קפה של מליטה והבנתי שאם קונים מכונה כזאת בגרמניה היא עולה משהו כמו שליש מהמחיר בארץ, זה נכון? ויש אתר גרמני שאפשר להזמין ממנו את המכונה הזאת לארץ? אני אשמח לקבל את הכתובת שלו. ואם לא, אז מצאתי באתר בארץ מכונה כזאת מדגם purista שעולה כמעט 2800 ש"ח אבל עכשיו היא במבצע ככה שהיא באה עם הרבה תוספות שוות (תראו פה https://www.vero-cafe.co.il/category/מכונות-קפה ) – זה נראה לכם מבצע משתלם? והיא באמת שווה את המחיר הגבוה שלה בהשוואה למכונות אחרות? ולא הבנתי אם הדגם הזה בא עם טוחן קפה, מישהו יודע אולי?

כבעל שתי מכונות קפה ממליץ לרכוש בארץ

מכונות הקפה האוטומטיות דורשות תחזוקה ומבדיקה שלי המחירים בארץ סבירים בתחום כדאי לך לבדוק בפוזה לגבי מחירים או בקדמה רמת ישי הם גם מיבאים מכונות מלטה את בטוח תמצאי מחיר סביר.
    פאוזה מחזיקה מלאי חלקי חילוף ונותנת שירות טוב כבר 10 שנים שאני משתמש בהם , בהצלחה 

מכונת קפה מליטה CAFFEO SOLO

מכונה מעולה ואמינה,קניתי בברלין 240 אירו 5 שנים עבדה נהדר. מרגע שנזקקים לטיפול או תיקון.במקום לפנות למעבדה שלהם ,עדיף לקנות חדשה

מכונה מעולה ואמינה,קניתי בברלין 240 אירו 5 שנים עבדה נהדר. מרגע שנזקקים לטיפול או תיקון.במקום לפנות למעבדה שלהם ,עדיף לקנות חדשה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך